Nieuws

Groepspraktijk van Verloskundigen Arnhem opent nieuw spreekuurlocatie

Groepspraktijk van verloskundigen logoGroepspraktijk van Verloskundigen Arnhem opent haar derde  spreekuurlocatie in de wijk Klarendal. Vanaf 1 oktober kunnen aanstaande moeders terecht bij deze nieuwe locatie.

Hoofdpraktijk van Groepspraktijk van Verloskundigen  is gevestigd in de Burgermeesterwijk. De tweede spreekuurlocatie wordt gehouden in het Gezondheidscentrum Presikhaaf.

Op de Facebookpagina van Groepspraktijk van Verloskundigen Arnhem staat dat de bouw van het gezondheidscentrum waarin zij zich gaan vestigen bijna klaar is. Nadere (adres)gegevens volgen nog.

Previous post

Nieuw Aziatisch restaurant Lounge 8 in Arnhem

Next post

Nederlandse mama's zijn bikkels!

The Author

Lisa

Lisa

Moeder (29) van een twee zonen ('13 & '18). Geboren in oost Nederland maar nu woonachtig in het mooie Arnhem. Heeft een hart voor vrouwen in hun kracht zetten.